Sanal Vitrin Hologram Uygulamaları

Ters Projeksiyon Vitrin Uygulamaları ( Holografik / İnteraktif ), marka ve firmaların reklam, tanıtım ve ürün lansmanlarını ilgi çekici bir şekilde yansıtan teknolojik bir çözümdür. Bu uygulamanın genel kullanım alanları; perakende mağazaları, showroomlar veya bina dış cephe vitrin tasarımlarıdır.Bu uygulamada, firmaların öne çıkartmakistediği marka lansmanları, ürün portföyü ve piyasaya sürülen yeni tasarımlarını başarılı prodüksiyon ve animasyon yöntemleriyle hazırlanır.

Ters Projeksiyon Vitrin Uygulamaları ( Holografik / İnteraktif ), geliştirilmiş hali olarak dokunmatik bir yüzeyle interaktif bir hale getirmiştir. Böylelikle müşteri vemüşteri odaklı izleyicilerin beğeni ve ilgisini maksimum düzeyde tutulmaktadır. Ayrıcı bu uygulama beklentilerin üzerinde gösterdiği yüksek performansın yanı sıra, kolay kurulumu ve uygun maliyetleri ile firmaların reklam bütçelerinin kullanımında büyük avantaj sağlar.

sanal vitrin

ÖZELLİKLERİ:

-Kolay kuruluma sahip olan uygulama profesyonelce var olan teşhir alanına gizlenebilir

-Uygulama kapalı olduğu zamanlarda, çok açık ve transparan film sayesinde mağazanın iç ve dış tarafları kolaylıkla görülebilir

-Transparan film sayesinde vitrine yansıtılan animasyonlar gerçeğe çok yok yakındır.

-Profesyonelce hazırlanan prodüksiyon sayesinde hedef kitlenin tüm ilgilerini toplar

-Güneş ışığı olmadığı zamanlarda yüksek kalite elde edilir.

-Uygulama çıkartılmak istendiğinde vitrine hiçbir zarar gelmez.

17
Dec
2014

Cevap yaz