Endüstriyel Sistemler

Himacs

Himacs sistemleri ileri derecede dayanıklılık kriterlerine uygun olarak üretilmiş, dünyanın kabul ettiği standartları barındıran endüstriyel tip bir bilgisayardır.  Kullanım alanlarında kesintisiz çalışmayı garanti edecek şekilde dizayn edilmiş olan Himacs  soğuğun, sıcağın, titreşimin, sarsıntının, sıvı temasının,tozun kaçınılmaz olduğu ortamlarda operasyonel faaliyetlerinizi birebir yerine getirmenizi sağlamaktadır.

Endüstriyel Sistemler

Endüstriyel Sistemler

Proofmacs

Proofmac  sistemleri su, yağ, kir, toz, şok, asit, darbe ve kurşun geçirmez özellikte imal edilebilen özel yapım bilgisayarlardır. Tipik özellikleri tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda belirlenir. Su altı çalışmaları için belirtilen basınç değerlerine dayanabilen veya farklı koşullarda en kuvvetli asit türlerine maruz kalmasına rağmen stabil çalışabilen çok özel ürünlerdir. Boyut, performans ve bağlantı konektörleri sizin talepleriz doğrultusunda tasarlanmaktadır. Proofmacs sistemleri en ağır şartların yanı sıra en özel şartlar için üretilirler.

Endüstriyel Sistemler

Endüstriyel Sistemler

 Liftmacs

Endüstriyel Sistemler

Endüstriyel Sistemler

İş makineleri, ağır yük taşıyıcıları, forkliftler ve türevlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan Liftmacs endüstriyel tip, dayanıklı malzeme ve ileri teknoloji bileşenlerinden oluşan,  sizin kesintisiz olarak hizmet alabilmenizi sağlayacak bir bilgisayar sistemidir. Kullanım alanlarında kesintisiz çalışmayı garanti edecek şekilde dizayn edilmiş olan Liftmacs soğuğun, sıcağın, titreşimin, sarsıntının, sıvı temasının ve tozun kaçınılmaz olduğu hareketli ortamlarda operasyonel faaliyetlerinizi bire bir yerine getirmenizi sağlamaktadır.

 

05
Dec
2014

Cevap yaz